Zabezpečovací tech.

Prodej, správa a realizace profesionálních elektronických zabezpečovacích systémů Paradox Duplex, které patří mezi nejpoužívanější alarmy v ČR.

Zabezpečovací technika

Paradox Digiplex

Zabezpečovací systémy Paradox Digiplex patří mezi nejpoužívanější alarmy používané pro střední a velké objekty v ČR. Tento alarm byl nainstalován například již na několika stovkách bank, vojenských a vládních objektech a dalších budovách, vyžadujících vysokou úroveň zabezpečení.

S využitím průlomové technologie GuardWall zajišťuje alarm Digiplex ochranu všech objektů. Plně modulární technologie, zajišťuje maximální přizpůsobení konkrétním požadavkům aplikace a možnost inovace.

Detail

Elektronické zabezpečení

EZS

Označení elektronický zabezpečovací systém (EZS) je možné používat v mnoha případech. Nejčastěji se ale používá pro poplašné systémy - ALARMY. Většina alarmů do domu reaguje na narušení právě vyvoláním poplachu.

Elektronický proto, že se při jeho výrobě používá nepřeberné množství elektroniky, díky které dnešní systémy nabízejí nepřeberné množství funkcí. Výstražný systém se může spustit analogovou (např. přerušením drátu) i digitální (detektor pohybu-PIR) detekcí.

Detail