Internetové služby

Pro naše klienty nabízíme trvalé a neomezené vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím rozsáhlé telekomunikační sítě společnosti D-H-T SYSTEMS s.r.o.

Domácnosti

DHT NET WIFI

Bezdrátové řešení trvalého a neomezeného vysokorychlostního připojení k internetu pro domácnosti prostřednictvím telekomunikační sítě společnosti D-H-T.

Detail

DHT NET FIBER

Optické řešení trvalého, velmi kvalitního a neomezeného vysokorychlostního připojení k internetu pro domácnosti na optické části telekomunikační sítě.

Detail

DHT xDSL

Řešení trvalého a neomezeného vysokorychlostního připojení k internetu řešeného xDSL připojením k části telekomunikační sítě.

Detail

Firmy Office

WiFi-NET Business

Profesionální řešení vysokorychlostního připojení k internetu skrze mikrovlnný spoj s možností volby koncového rozhraní umožňujícího přenos dat až 100 Mbit/s.

Detail

FIBER-NET Business

Profesionální řešení vysokorychlostního připojení k internetu prostřednictvím optické sítě s možností volby koncového rozhraní umožňujícího přenos dat až 100 Mbit/s.

Detail

DSL-NET Business

Řešení trvalého a neomezeného vysokorychlostního připojení firmy k internetu řešeného DSL připojením části telekom. sítě.

Detail

Professional

MW-NET Profi

Profesionální řešení vysokorychlostního připojení k internetu skrze mikrovlnný spoj s možností volby koncového rozhraní umožňujícího přenos dat až 1 000 Mbit/s.

Detail

FIBER-NET Profi

Profesionální řešení vysokorychlostního připojení k internetu prostřednictvím optické sítě s možností volby koncového rozhraní umožňujícího přenos dat až 10 Gbit/s.

Detail